Navigace: SK Dražkovice > Mikulovice - SK Dražkovice 3:3(2:1)

Branky: 21., 29., 54. - 12. a 47. Krejčík, 84. Stehno D.

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek(76. Vladyka D.), Stehno D., Vladyka L., Stehno T.(32. Souček) – Krejčík(88. Ross), Movsesyan(67. Komárek)

Bez ŽK

Rozhodčí: Málek

Hodnocení zápasu:

Ve třetím kole náš čekalo první derby letošního ročníku v sousedních Mikulovicích. Soupiska tentokrát čítala hned 15 hráčů, a tak měl trenér Tesař příjemné starosti s tím, koho nechat na lavičce. Volba padla mimo jiné i na posilu Michaela Rosse, který se teprve v pátek zapojil do tréninku.

Díky vydatné půlhodince deště těsně před zápasem bylo hřiště, které díky letní instalaci zavlažování vypadá opravdu parádně, připravené na fotbal jako v Anglii.

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance po nábězích za obranu nebyly ničím výjimečným na obou stranách. Ve 12. minutě se zrodila akce po pravé straně, odkud přihrál Bílek Krejčíkovi na hranici velkého vápna a ten bez problémů obstřelil domácího brankáře. V jednadvacáté minutě zakončil Plesinger akci domácích střelou pod břevno a bylo srovnáno. Ve 29.minutě byl domácí hráč dvakrát přistrčen v pokutovém území a rozhodčí Málek odpískal pokutový kop, který byl také proměněn.  Za tohoto stavu skončil první poločas.

Hned v úvodu druhé půle bylo ale opět srovnáno a znovu u toho byl Krejčík, který pohotově uklidil míč, který poskákal celým vápnem, za záda bezmocného gólmana. 2:2

Za 7 minut se ale bohužel dostali domácí opět do vedení, když jeden z hráčů Dražkovic tečoval míč letící na branku, ten si zpracoval hráč hostí a prostřelil Vyskočila. 3:2

Poté přišlo dobývání obrany domácích a několik jejich protiútoků. Žádná střela se ale neujala. Až v 84.minutě se za obranu domácích prokombinovali Dan Vladyka s Davidem Stehnem a posledně jmenovaný zakončoval do odkryté branky. 3:3

Pár minut na to přišel sporný moment, kdy byli naši dva hráči přistrčeni v pokutovém území, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Zápas tedy skončil výsledkem 3:3 a obě mužstva si připisují jeden bod do tabulky.

V sobotu 6.9. nás od 17 hodin čeká další derby a tentokrát v rámci posvícení, které se každoročně koná v Dražkovicích první sobotu v září. Soupeřem nám budou AFK Ostřešany a očekává se velká návštěva, tak nezapomeňte dorazit i VY!