Navigace: SK Dražkovice > Nemošice „B“ – SK Dražkovice 2:1(0:1)

Sestava: Mazánek L. – Voleský, Kuta, Kopečný, Portyš – Bílek, Stehno D., Tesař, Stehno T. – Mazánek J., Vladyka D.

ŽK: Portyš, Kuta

Rozhodčí: Oulický

Diváci: 30

Hodnocení zápasu:

V 11.kole nás čekalo poslední derby podzimu na hřišti Nemošic, kde své zápasy hraje i "béčko".

První poločas se odehrával v režii Dražkovic, kteří ale ze všech šancí využili pouze jedinou. Největší šanci spálil střelec gólu Tomáš Stehno, když metr od branové čáry doklepával do prázdné branky, ale trefil pouze břevno. Poločasový stav zněl 0:1

Ve druhé půli přišlo potrestání za promarněné šance. Domácí dvěmi brankami otočili vývoj utkání a tento výsledek už nepustili. Dražkovičtí bohužel opět neproměňovali šance a držela se jich i smůla, když trefili 4x brankovou konstrukci.

V dalším utkání přivítáme v posledním domácím zápase podzimní části sezóny Jaroslav. Doufejme, že už se podaří prolomit negativní sérii a získat tři body. Začátek zápasu je už ve 14:00 a hraje se tradičně v sobotu.