_______________________________________________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------------------------

Přestřelka v Mněticích. Mnětice - Dražkovice 3:5

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

25.9. 2017

Dražkovice si proti Litětinám zastřílely. Více zde

4.7.2016

Vložen rozhovor s Filipem Kubánkem jako hráčem 18. kola pro server fotbalunas.cz. Přečíst si ho můžete zde.

29.9.2015

Drtivý první poločas rozhodl o třech bodech pro hosty. Máteřov B - Dražkovice 2:6.

31.8.2015

Vysoká výhra na hřišti soupeře a první tři body v sezóně. Pardubičky B - Dražkovice 0:7.

31.8.2015

Domácí prohra s Jaroslaví. Dražkovice - Jaroslav 3:4.

17.8.2015

Remíza na úvod nového ročníku. St. Hradiště B - Dražkovice 3:3.

27.7.2015

Vítězství v Memoriálu Ládi Vykoukala v Horním Bradle. Více se dočtete zde.

26.6.2015

Porážka v posledním zápase sezóny. Dražkovice - Nemošice B 3:4.

1.6.2015

Dražkovice koncertovali a odnesl to Chvojenec. Chvojenec "A" - Dražkovice 2:7.

27.5.2015

Bezbranková remíza na domácí půdě. Dražkovice - Opatovice B 0:0.

19.5.2015

Dražkovice si díky obratu ve druhé půli zajistili tři body. Torpedo - Dražkovice 2:3.

13.5.2015

Ztráta vedení a konečná remíza. Dražkovice - Sezemice B 3:3.

13.5.2015

První výhra na půdě Jaroslavi. Jaroslav - Dražkovice 2:4.

5.5.2015

V pátek 8.5. se odehraje předehrávka posledního kola mezi Jaroslaví a Dražkovicemi. Výkop utkání je v 17:00.

5.5.2015

Dražkovice čtyřmi góly ve druhé půli otočily vývoj utkání. Ostřetín - Dražkovice 3:5.

29.4.2015

Osm gólů v souboji s neoblíbeným soupeřem. Dražkovice - Moravany "B" 3:5.

21.4.2015

První jarní prohra na půdě vedoucího týmu tabulky. Ostřešany - Dražkovice 3:1.

15.4.2015

Remíza v derby. Dražkovice - Mikulovice 1:1.

7.4.2015

Série vítězství pokračuje. Litětiny - Dražkovice 0:1.

31.3.2015

Druhé vítěství v řadě. Dražkovice - St.Hradiště "B" 6:1.

24.3.2015

Vítězství na úvod jara. Dražkovice - V.Chvojno 3:1.

12.11.2014

Prohra v posledním zápase podzimu. V.Chvojno - Dražkovice 2:1.

4.11.2014

Na brzké vedení hostí odpověděl pouze Bílek. Dražkovice - Jaroslav 1:1.

30.10.2014

Domácí potrestali neproměněné šance Dražkovic. Nemošice "B" - Dražkovice 2:1.

21.10.2014

Těsná prohra s vedoucím týmem soutěže. Dražkovice - Chvojenec 1:2.

17.10.2014

Druhá prohra v řadě. Opatovice "B" - Dražkovice 2:1.

7.10.2014

První domácí prohra tohoto ročníku vyústila po chybě domácích. Dražkovice - Torpedo 0:1.

29.9.2014

První vítěství z venkovního zápasu v této sezóně. Sezemice "B" - Dražkovice 1:4.

26.9.2014

Přidány fotky ze zápasu Moravany "B" - Dražkovice.

23.9.2014

Další vítězství na domácí půdě. Dražkovice - Ostřetín 5:1.

17.9.2014

Černá série pokračuje. Moravany "B" - Dražkovice 6:3.

17.9.2014

Posvícenské derby vítězně pro Dražkovice v poměru 3:2.

1.9.2014

Dělba bodů v Mikulovicích po výsledku 3:3.

25.8.2014

První vítězství v nové sezóně režírované Krejčíkem. Dražkovice - Litětiny 4:0.

19.8.2014

Zbytečná remíza na úvod soutěže. St. Hradiště "B" - Dražkovice 2:2.

15.8.2014

Rozhovor s trenérem týmu Jirkou Tesařem si přečtěte zde.

13.8.2014

Dvě vítězství na závěr přípravy. Více se dočtete zde.

8.8.2014

Nedělní zápas se Sokolem Mnětice skončil prohrou 0:1. Hodnocení zápasu je zde.

8.8.2014

V sobotu 2.8. se Dražkovice zúčastnili JAMO Cupu. Jak jsme dopadli si přečtěte zde.

28.7.2014

V neděli 20.7. začaly úpravy zázemí pro domácí hráče. Zde je několik fotografií z průběhu akce.

28.7.2014

Obhajoba vítězství Memoriálu Ládi Vykoukala se nepodařila. Více se dočtete zde.

2.7.2014

Letní příprava naplánována. Více se dočtete zde.

19.6.2014

Výhra v posledním utkání a potvrzení druhé příčky. Dražkovice - Pardubičky "B" 4:1.

9.6.2014

Prohra se soupeřem, proti kteréme se nám nedaří. Jaroslav - Dražkovice 2:1.

7.6.2014

Souček zařídil dvěma góly vítězství. Dražkovice - Opatovice "B" 2:1.

26.5.2014

Kontumační výhra ve Velinách. Veliny - Dražkovice 0:3.

19.5.2014

Tragický první poločas přinesl vysokou porážku Dražkovic. Dražkovice - Moravany "B" 1:6.

12.5.2014

Vítězná sérii pokračuje. Litětiny "A" - Dražkovice 1:8.

5.5.2014

Další vysoké vítězství, tentokrát před kamerami TV Nova. Dražkovice - V.Chvojno 6:0.

28.4.2014

Skvělý první poločas rozhodl o třech bodech pro Dražkovice. Sezemice "B" - Dražkovice 1:6.

20.4.2014

Potvrzení zlepšených výkonů a jasné vítězství nad Ostřetínem. Dražkovice - Ostřetín 4:0.

15.4.2014

Zasloužená výhra v derby. Mikulovice "B" - Dražkovice 1:4.

7.4.2014

Zlepšená hra, ale opět laciná branka. Dražkovice - H.Ředice 1:1.

1.4.2014

Krásné počasí, výsledek nikoli. Torpedo - Dražkovice 3:1.

24.3.2014

V nedělním nevlídném počasí jsme remizovali se Starým Hradištěm "B" 0:0. Více zde.

20.3.2014

Preview 14.kolo

17.3.2014

V neděli 16.3. jsme od 14.hod přivítali na domácím hřišti v generálce tým SK Sokol Krouná. Počasí zrovna moc nepřálo a ani předvedený fotbal nemohl zahřát diváka. Zápas jsme nakonec vyhráli 3:0, když se v prvním poločase prosadil David Stehno a ve druhém poločase přidali dvě branky Krejčík a Mazánek. Za týden nás čeká první jarní kolo proti St. Hradišti "B" a pevně věříme, že začne vítězně. Zápas je na programu v neděli od 15.hod v Hradišti. Přijeďte nás podpořit!

13.3.2014

Ve složce fotogalerie přídány fotky z Horního Bradla a před zápasem po soustředění.

11.3.2014

O uplynulém víkendu jsme odehráli dvě přátelská utkání s účastníky okresního přeboru Chrudim. Nejprve jsme se v sobotu střetli se Skutčí a dostali jsme pořádně za vyučenou. Výsledek 1:6 hovoří za vše. Hosté byli téměř v každé činnosti lepší a není se čemu divit, že se netají ambicemi postoupit do 1.B třídy. V neděli jsme tudíž měli možnost napravit si reputaci s Práchovicemi a to v rámci Zimního poháru, kde jsme si mohli zajistit první místo, a to se nakonec také stalo. Po celkem jednoznačném průběhu jsme zvítězili pouze 2:0 díky zahozeným šancím. Na druhou stranu to pro nás bylo první čisté konto a zasloužil se o něj i brankář Libor Mazánek. Zkušenosti jsou zkušenosti.

5.3.2014

Hodnocení soustředění v Horní Bradle. Čtěte zde.

2.3.2014

Třetí a čtvrté přípravné utkání dopadly opět vítězně pro Dražkovice. Nejprve jsme na domácím hřišti porazili 7:3 hráče Ctětína a dnes jsme opět v rámci zimního poháru Pamako zvítělili nad B-týmem Přelouče 5:4 a pokud se nám za týden podaří tyto výsledky potvrdit, mohli bychom v této skupině zvítězit. O úctyhodných 12 gólů se postarali tito: Bílek 3, Souček 3, Stehno D. 2, Krejčík 2, Stehno T. a Portyš.

18.2.2014

Druhé přípravné utkání jsme se sehráli opět Na Hůrka s týme z Dašic. Po nepříliš vábném průběhu, ve kterém jsme prohrávali dokonce 3:1, se nám podařilo stav utkání otočit a zvítězit 4:3. Výsledek je povzbuzením do další práce, ale předvedená hra ještě neodpovídá představám trenéra Jiřího Tesaře. Branky vstřelili Hanáček dva, Krejčík z pen. a Putnar.

10.2.2014

V neděli 9.2. jsme odehráli první přátelské utkání v rámci Zimního poháru Pamako. Soupeřem nám byl tým z Choltic a zápas skončil výsledkem 1:1, když jediný gól Dražkovic vstřelil z dorážky své penalty Krejčík.

23.1.2014

Na konci listopadu, přesněji 25.11.2014, vyšel v Týdeníku Pernštejn článek o prvních třech mužstvech naší tabulky, kam samozřejmě patříme i my. V článku tudíž najdete i krátké hodnocení našeho oddílu a několik odpovědí L.Mazánka. Neváhejte tedy si 43. číslo stáhnout a přečíst.

4.11.2013

Dražkovice díky výhře 6:2 v poslední zápase podzimu přezimují na druhém místě.

28.10.2013

Další tři body pro Dražkovice po domácím vítězství 2:0 nad Jaroslaví.

23.10.2013

Festival zahozených šancí Dražkovic v Opatovicích. I přesto výhra 3:2.

14.10.2013

Výhra 3:1 nad posledním týmem tabulky.

11.10.2013

Preview - 10.kolo

7.10.2013

Tři góly v rychlém sledu rozhodli o vítězství domácích v poměru. Moravany "B" - Dražkovice 3:0.

30.9.2013

Obrat v utkání řídil kapitán David Stehno. Dražkovice - Litětiny "A" 4:3.

22.9.2013

Vydřené tři body z Vysoké Chvojno po trefě Mazánka. Čtěte zde.

16.9.2013

Dražkovicím se v sobotu nepodařilo navázat na předchozí vítězství a velice smolně prohrály s "béčkem" Sezemic 2:3. Více se dočtete zde.

14.9.2013

Vytvořena kolonka se seznamem partnerů klubu SK Dražkovice.

8.9.2013

Konečně!! Končí série zápasů s Ostřetínem bez výhry. Na jejich hřišti Dražkovice vyhrály 3:2

5.9.2013

Vítězné derby. Dražkovice porazili v derby a na posvícení B-tým sousedů z Mikulovic 2:1.

19.8.2013

Tým SK Dražkovic se po druhém kole dostává do čela III.třídy Holicko! Více čtěte zde.

7.8.2013

Včera 6.8. jsme odehráli poslední přípravné utkání doma se Starým Máteřovem. Zápas skončil výsledkem 3:3. Branky vstřelili Krejčík, Bílek David Stehno. Další zápas už bude mistrovský a to v sobotu 10.8. od 17. hod na domácím hřišti s B-týmem Starého Hradiště.

27.7.2013

První účast na turnaji v Horním Bradle ozdobili hráči Dražkovic vítězstvím. Více se dočtete zde.

25.7.2013

Máme pro vás zápasový program letní přípravy, více po kliknutí sem.

18.6.2013

Drtivé vítězství Dražkovic na závěr letošního ročníku 2012/2013. Více čtěte zde.

11.6.2013

Remíza na hřišti na jaře ve formě hrajících H.Ředic. Více zde.

3.6.2013

Dražkovice konečně doma zase vyhráli a získali 3 body. Hodnocení čtěte tady.

28.5.2013

Nešťastný zápas v Ostřetíně nás stál další body. Více o zápase a jeho hodnocení se dočtete zde.