Navigace: SK Dražkovice > Ostřetín - Dražkovice 0:5 (0:2)

Ostřetín - Dražkovice 0:5 (0:2)

Hráno: 30.08.2020 17:00 (2.kolo)

Branky: 16. Němec (Bílek), 27. D. Stehno, 71. Jukl, 76. a 82. Souček (T.Stehno, J.Tesař)

Žluté karty: T.Velinský, J.Hlava

Rozhodčí:  Miroslav Hamrník - Jakub Matyáš, Petr Klamta

Diváci: 62

Sestava: Lichtner - T.Stehno, Vladyka, J.Tesař , I. Turachok (58. L.Cimburek) - V.Turachok, D.Stehno, Komárek, Bílek - L.Němec (52.Souček),  Jukl (81. Čabák).

V prvním kole nového ročníku zavítali dražkovičtí na půdu Ostřetína. Předzápasové předpovědi počasí slibovaly velký vítr, déšť a bouřky. Naštěstí se obavy nevyplnily a zápasu tak nic nebránilo.

Hosté od začátku působili lepším dojmem na míči. I když nutno dodat, že i ostřetínští měli sem tam nějaký ten nebezpečný brejk. V 16. minutě utekl Bílek po pravé straně a přesným centrem našel hlavu Němce, který uklidil míč k tyči - 0:1. Vedení Dražkovic navýšil D. Stehno, když ve 27. minutě díky skvělému napadání vybojoval míč a svoji akci sám zakončil - 0:2. Skóre poté mohli navýšit především Jukl a Vasil Turachok, jejich šance však vyzněly naprázdno a do kabin se tedy šlo za stavu 0:2.

Pověstná Csaplárova past tentokrát naštěstí nezklapla. Hosté ve druhé půli přidali další branky a relativně v poklidu dokráčeli k vítězství. Hned dvakrát se trefil střídající Souček a premiérové trefy v dresu Dražkovic se dočkal Jukl. Domácím byla v samém závěru ještě darována penalta, tu však skvěle lapil Lichtner.

Dražkovice si odvezly tři body zaslouženě, a to zejména díky lepší produktivitě ve finální fázi a disciplíně. Pochvalu zaslouží také hlavní rozhodčí Hamerník.