Navigace: SK Dražkovice > Sezemice „B“ - SK Dražkovice 1:4(1:3)

Branky: 41. – 24. Stehno T, 26. Komárek, 37. Movsesyan, 51. Krejčík

Sestava: Vyskočil – Voleský, Vladyka L., Kuta, Kopečný – Vladyka D., Stehno D., Tesař(46. Krejčík), Stehno T. – Movsesyan(57. Souček), Komárek

ŽK: 9. Stehno D., 30. Komárek, 83. Krejčík, 85. Kuta

Rozhodčí: Májek

Diváci: 110

Hodnocení zápasu:

V 7. kole Pernštejn Vilém III.třídy holicko jsme zavítali do Sezemic ke střetnutí s jejich B-týmem. V sestavě proběhlo několik změn – na lavici zůstali Krejčík a Souček a do středu zálohy se postavil Tesař.

V 6. minutě mohl otevřít skóre utkání David Stehno, ale po rohovém kopu branku přestřelil. Za 10 minut přišli dvě šance v rychlém sledu. Nejprve neproměnil šanci Movsesyan a chvíli po něm zahodil 1000% šanci Tesař, který se ocitl sám před gólmanem, ale míč poslal vedle branky. Ve 24.minutě přišla první branka Dražkovic. Akci taženou po pravé straně zakončil střelou na zadní tyč Tomáš Stehno. Za 2 minuty přišlo navýšení z kopaček Komárka, který pohodlně prostřelil brankáře po samostatném úniku. Do poločasu padly ještě dvě branky. Tu první vstřelil ve 37.minutě Movsesyan a tu druhou vstřelili domácí, když se nepodařilo odvrátit dlouhý balón, a domácí hráč pohodlně přehodil Vyskočila. Poločas 1:3.

Do druhé půle vystřídal Krejčík Tesaře kvůli dorbnějšímu zranění a hned po pěti minutách navýšil skóre na 4:1 z pohledu Dražkovic. Do konce utkání, i přes množství šancí na obou stranách, již branka nepadla a konečný stav zápasu zněl 1:4.

V dalším kole nás čeká na domácím hřišti Torpedo Pardubice. Výkop utkání je v sobotu 4.10. v 16 hodin.