Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Chvojenec 1:2(0:1)

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Souček(Vladyka D.), Stehno D., Komárek, Stehno T. – Vladyka L., Movsesyan(Portyš)

ŽK: Kuta

Rozhodčí: Málek

Diváci: 50

Hodnocení zápasu:

V 10.kole jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí tým tabulky Chvojenec. Dražkovice chtěli odčinit předešlou prohru v Opatovicích, ale to se bohužel nepodařilo.

V 10. minutě přišlo obnovení zranění u domácího Movsesyana a na hřiště místo něj musel Portyš. Během prvního poločasu se do koncovky tlačili především hosté a odměnou jim bylo vedení 1:0 po střele zpoza velkého vápna.

V druhé půli přišlo navýšení na 2:0, když hosté dohráli situaci po rohovém kopu. Do konce zápasu přišlo jen snížení z kopaček Jirky Tesaře, který využil nepovedenou přihrávku hostujícího obránce. Konečný stav tedy zněl 1:2.

Velkou kaňkou zápasu jsou zranění Movsesyana, Součka a Lukáše Vladyky. Doufejme, že se brzy uzdraví, minimálně poslední dva jmenovaní už do dalšího zápasu, kdy nás čeká poslední derby podzimu. V neděli 26.10. od 14:30 nastoupíme proti Nemošicím B na jejich domácí půdě.