Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Litětiny 4:0(2:0)

Branky: 38. a 40. Movsesyan, 73. Bílek, 75 Krejčík

Sestava: Vladyka D. – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Vladyka L., Portyš – Krejčík, Movsesyan

Bez ŽK

Diváci: 40

Rozhodčí: Málek

Hodnocení zápasu:

V prvním utkání na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Litětin. Poslední vzájemné střetnutí jsme vyhráli 8:0, tudíž bylo jasné, kdo byl favoritem zápasu.

Za prvních dvacet minut se toho moc nestalo a diváci viděli spíše boj o střed hřiště. Zhruba po půl hodince se začali domácí hráči osmělovat a vyzkoušeli pozornost gólmana hostí. Ve 38. minutě přišla pěkná kombinace po levé straně hřiště, míč se dostal na hranici vápna ke Krejčíkovi, který ho prostrčil Movsesyanovi na střed pokutového území a ten se střelou k tyči nemýlil. Za 2 minuty si tato dvojice spolupráci zopakovala, když si Movsesyan naběhl na rohový kop Krejčíka a nedal brankářovi šanci. Za stavu 2:0 se odcházelo do kabin.

Druhá půle už přinesla šance pouze ze strany domácích a uklidňujícího gólu jsme se dočkali v 73. minutě a byl u toho opět Krejčík, který zatáhl míč z levé strany do vápna, podržel ho, dokud si do správného místa nenaběhl Bílek a ten poté neměl problém uklidit míč potřetí za brankářova záda. A za další dvě minuty bylo ještě veseleji. Lukáš Vladyka dostal krásnou přihrávku na pravé křídlo, odkud nacentroval na zadní tyč, kam si naběhl Krejčík a placírkou usměrnil centr do sítě. Stav 4:0 vydržel až do konce zápasu a my si tak mohli připsat první vítězství do tabulky letošního ročníku.

V dalších dvou kolech nás čekají derby s Mikulovicemi na jejich hřišti a poté s Ostřešanami, které bude prvním vzájemným soutěžním utkáním a hned v den posvícení. V těchto zápasech se ukáže kvalita našeho mužstva.

Tímto Vás tedy zveme v sobotu 30.8. od 17 hodin na hřiště do Mikulovic.