Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Moravany „B“ 3:5(0:3)

Sestava: Mazánek L. – Voleský, Vladyka L., Stehno D., Kuta – Movsesyan, Mazánek J., Portyš, Stehno T. – Krejčík, Souček

ŽK: Kuta

Rozhodčí: Jakoubek

Diváci: 70

Hodnocení zápasu:

V 19.kole jsme na domácím hřišti přivítali Moravany "B", se kterými se nám dlouhodobě nedaří. Do utkání nemohlo nastoupit velké množství hráčů, ať už kvůli kartám, zranění, apod. Čekal nás tedy zápas bez střídání.

Hosté byli od začátku zápasu jednoznačně lepší a postupem čase začaly přicházet i góly z jejich kopaček. Ten první vstřelil z penalty nejlepší střelec soutěže Bakeš. Dal ší dvě branky přidal do poločasu Švadlenka, když nejprve tečoval střelu na brankové čáře a druhý vstřelil hlavou po centru. Poločas byl 0:3.

Do druhé půle jsme nastroupili s tím, že můžeme již jen získat. Bohužel se nám stále nedařilo dostat na dostřel hostující branky. Zato hosté dále navyšovali své vedení a opět to byli Bakeš se Švadlenkou, který završil svůj hattrick. To samé se mohlo podařit Bakešovi, ale sám před brankářem si šlápl na balon a Libor Mazánek míč pohodlně sebral.

Poté se začali dít věci, které už nikdo nečekal. Nejprve trefil krásně z voleje střílený centr Tomáš Stehno a snížil na 1:5. Za pár okamžiků vymetl šibenice z přímého kopu Portyš a na 3:5 snižoval Souček po pěkné kombinaci domácích po pravé straně hřiště. Hosté se v tu chvíli začali strachovat o výsledek, ale domácí už neměli dostatek času na větší zdramatizování a do konce utkání se skóre již nezměnilo.

Výsledný stav tedy zněl 5:3 ve prospěch Moravan. Přihlížející diváci mohli být částečně spokojeni s množstvím branek, které dnes viděli, a tak s tím, že Dražkovice to za velmi nepříznivého stavu nevzdali a ještě zápas zdramatizovali třemi pěknými brankami.

Další utkání nás čeká v neděli 3.5. v 17 hodin v Ostřetíně.