Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Sezemice „B“ 3:3(3:1)

Sestava: Novák – Voleský, Tesař, Vladyka L., Kopečný – Movsesyan, Komárek, Stehno D., Stehno T. – Mazánek J., Krejčík

Rozhodčí: Zoreník

Diváci: 60

Hodnocení zápasu:

Druhý zápas ve dvou dnech nás čekal na domácím hřišti se Sezemicemi B.

Začátek byl pro nás výborný, když Mazánek vyvezl míč přes půl hřiště, přihrál Movsesyanovi mezi obránce a ten tváří v tvář brankářovi nezklamal. Za několi minut to byl opět Movsesyan, opět dostal krásnou přihrávku mezi obránce tentokrát od Komárka a na hranici vápna prostřelil vybíhajícího brankáře a zvýšil na 2:0. Zanedlouho přišlo bohužel snížení stavu na 1:2. Naštěstí se nám do poločasu podařilo ještě skóre navýšit zásluhou Lukáše Vladyky, který využil prodloužení centru a na zadní tyči míč doklepl do prázdné branky.

Ve druhé půli se bohužel přestalo domácím dařit. Nechávali vzadu okýnka a dvě z nich hosté beze zbytku využili srovnali na 3:3. Je možné, že se na domácích hráčích lehce projevil zápas z předchozího dne v nohách, ale to neomlouvá chyby, které byli schopni vytvářet. Končený stav zápasu tedy zněl 3:3.