Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Vysoké Chvojno 3:1(1:1)

Sestava: Novák – Voleský, Vladyka L., Kuta, Portyš – Souček, Komárek(20.Krejčík), Stehno D., Stehno T. – Mazánek J., Movsesyan(70. Mazánek L.)

ČK: Stehno D.

Rozhodčí: Šebetka

Diváci: 40

Hodnocení zápasu:

Na úvod jara nás čekal soupeř, se kterým jsme zakončili podzimní část soutěže prohrou, - Vysoké Chvojno. Motivace odčinit nejenom porážku od soupeře, ale i celý podzim, byla velká. Důležité bylo zápas dobře začít, což se naštěstí také povedlo. Již ve třetí minutě se poprvé v sezóně prosadil Mazánek J. po pěkné narážečce s Lukášem Vladykou. Domácí to uklidnilo a hosté se naopak téměř nedostávali z vlastní poloviny. Jediné, co tomu chybělo, byly tradičně branky. Ta přišla bohužel na druhé straně, kdy hosté z ojedinělé akce překonali Nováka, pro kterého to byl první mistrovský zápas za Dražkovice. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:1.

Ve druhé půli se obraz hry téměř nezměnil. Domácí se stále snažili vstřelit další branku a hosté čekali na možné protiútoky. Nakonec se domácím povedlo vsítit druhou branku, když Voleský dokázal přesným pasem najít nabíhajícího Davida Stehna za obránce na hranici pokutového území, a ten neměl problém míč uklidit za záda brankáře. Bohužel ten samý hráč viděl v 75. minutě červenou kartu a přišlo na řadu bránění jednogólového vedení. To se domácím hráčům dařilo a navíc se jim povedlo vstřelit uklidňující třetí branku z kopaček Krejčíka, který zakončil rychlý protiútok. Konečný stav zněl 3:1, my si mohli oddechnout a připsat důležitě tři body do tabulky.

V sobotu 28.3. nás čeká další utkání na domácí půdě a tentokrát přivítáme "B" mužstvo Starého Hradiště.