Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Vysoké Chvojno 6:0(2:0

Branky: Stehno D. 2, Krejčík, Tesař, Movsesyan, Bílek

Sestava: Slezák – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Souček, Movsesyan – Krejčík, Mazánek J.

Střídali: Putnar, Portyš

ŽK: Kuta

Hodnocení zápasu:

V rámci 20.kola Pernštejn Vilém III.třídy Holicko jsme na domácí půdě přivítali Vysoké Chvojno, kde se nám na podzim podařilo zvítězit v poměru 1:0.

Do utkání byli na laviččce náhradníků po zranění připraveni Putnar s Portyšem. Na levé straně záložní řady se při absenci Tomáše Stehna, který putuje po Spojených státech, objevil Levon Movsesyan. Další změny nebyli nutné vzhledem k posledním výkonům a výsledkům mužstva.

Tento zápas byl speciální dvěma událostmi. Tou první bylo jubileum našeho hlavního sponzora Tomáše Bárty, který minulý týden oslavil 40. narozeniny. Při nástupu mu byl předán dres a dárkový koš. To všechno bylo z dálky kamerováno televizí Nova, která přijela natočit další díl miniseriálu o týmech hrajících okresní soutěž, což byla ta druhá událost. Proběhlo několik rozhovorů, záběrů ze šaten a zázemí. To vše by se mělo objevit ve zprávách zítra 6.5.2014.

Vraťme se ale k zápasu, který opět přinesl gólovou nadílku v podání hráčů Dražkovic. V první půli padli branky dvě, první z kopaček Krejčíka a druhou vstřelil hrající trenér Tesař. Zhruba v 15. minutě druhého poločasu vstřelil třetí branku Movsesyan, když napřáhl z 25-ti metrů a jeho střela zapadl pod břevno. Tato branka definitivně odrazila další možnou snaho hostů o vyrovnání. Naopak nám se podařilo vstřelit ještě dalí tři branky. Tu první vstřeli po kombinaci a pěkném na přihrávku za obránce David Stehno. Pátou branku utkání vstřelil Bílek, když dorazil střelu Mazánka. Účet utkání uzavřel opět kapitán David Stehno, když si znovu po kombinaci s Mazánkem naběhl na zadní tyč a prostřelil hostujícího brankáře. Konečný výsledek tedy zněl 6:0.

V dalším kole zajíždíme do Litětin, kde se utkáme s jejich A-týmem. Výkop bude v neděli 11.5. v tradičních 17:00. Přijeďte nás podpořit!