Navigace: SK Dražkovice > TJ Jaroslav – SK Dražkovice 2:4(0:0)

Branky: Movsesyan, Stehno T. , Vladyka L., Bílek

Sestava: Novák – Voleský, Tesař, Vladyka L., Kopečný – Bílek, Stehno D., Movsesyan, Stehno T. – Mazánek J., Krejčík

Rozhodčí: Schmeiser ml.

Diváci:

Hodnocení zápasu:

V pátek 8.5. jsme odehráli předehrávku poslední kola v Jaroslavi.

Ve velkém horku se hrál v první půli spíše bojovný bez větších šancí, a tak se šlo o poločase do kabin za stavu 0:0.

Začátek druhé půle byl ale pro Dražkovic jako ze špatného snu. Během 10-ti minut vstřelili domácí dva góly a vypadalo to na další prohraný zápas v Jaroslavi, kde se nám tradičně nedaří. Všechno bylo ale nakonec jinak.

Dražkovičtí hráči začali makat a kombinacemi se dostávali do vápna domácích. Na 1:2 snižoval Lukáš Vladyka po pěkně standardní situaci Krejčíka. Poté spálil obrovskou šanci Mazánek a odmítl vyrovnání. Naštěstí za pár minut se to podařilo Movsesyanovi, když využil krásné přihrávky D. Stehna na malé vápno. Obrat na 3:2 dokonoval zanedlouho T. Stehno, když využil opět skvělého náběhu a přihrávky svého bratra a pohodlně uklidil míč do prázdé branky. O pár minut později pěkně u pravé lajny zakombinovali Bílek s Mazánkem, který zavezl míč do vápna a zpětnou přihrávkou našel Bílka a ten se nemýlil.

Konečná stav utkání zněl 4:2 pro Dražkovice. Velká spokojenost panovala především s tím, jak se dražkovičtí hráči za nepříznivého stavu nevzdali a velkou bojovností otočili průběh utkání.