Navigace: SK Dražkovice > Torpedo Pardubice – SK Dražkovice 3:1(1:1)

Torpedo Pardubice – SK Dražkovice 3:1(1:1)

Sestava: Mazánek L. – Voleský, Putnar, Kopečný, Kuta – Bílek, Mazánek J., Stehno D., Stehno T. – Krejčík, Souček

Střídali: Portyš, Bárta

ŽK: Stehno D., Voleský

Diváci: 40

Hodnocení zápasu:

V rámci 15.kola jsme se utkali s pardubickým Torpedem,se kterým mají vzájemná utkání vždy pořádný náboj, což se opět ukázalo. Soubojů,ve kterých se jiskřilo, bylo spousta.

Do zápasu nemohli zasáhnout odjetý trenér Tesař, zraněný Vladyka a Movsesian. Po delší době se na lavičce objevil Bárta. Od první minuty se hrál velmi neurovnaný fotbal a to z obou stran. Zlepšení příšlo kolem 35.min, kdy se nám podařilo několikrát prokombinovat až k brance domácích, ale až ve 40. minutě z toho byl úvodní gól zápasu. Opět několik narážeček vedených kapitánem D.Stehnem, který na vápně přihrál Krejčíkovi a ten střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Když už se zdálo, že odejdeme do šaten povzbuzeni gólem, přišla zbytečná standardní situace a s ní srovnání stavu na 1:1 v poslední minutě prvního poločasu.

Ve druhé půli, i přes velké držení míče, se nám už nedařilo dostávat do koncovky a naopak domácí udeřili, když si nerozuměli při dlouhém nákopu za obranu Voleský s brankářem Mazánkem a těžil z toho domácí hráč a bylo z toho vedení 2:1. Zbytek zápasu byl marným dobýváním vápna domácích. Měli jsme pár náznaků šance, ale pokaždé z toho nic nebylo. Nakonec se nám vymstila hra vabank a hosté z posledního protiútoku zvýšili na 3:1 a tímto výsledkem zápas skončil.

Ani tentokrát se nám nepodařilo navázat na hru z přípravného období. Důležitost vítěství dolehla na každého z nás a svazovala nohy. Příští týden přivítáme na domácí půdě aktuálně první tým tabulky Horní Ředice, což bude další těžká zkouška. Je potřeba si opět začít fotbal užívat a výsledky půjdou ruku v ruce.

Zápas má výkop v 16:30, tak neváhejte nás přijít podpořit. Budeme to potřebovat.