Navigace: SK Dražkovice > Chvojenec „A“ – SK Dražkovice 2:7(2:2)

Branky: Stehno T. 2, Kuta, Kopečný, Mazánek J., Stehno D., Movsesyan

Sestava: Novák – Voleský, Kuta, Vladyka L., Kopečný – Souček, Stehno D., Komárek, Stehno T. – Mazánek J., Movsesyan

ŽK: Komárek, Mazánek

Rozhodčí: Klíma

Diváci: 40

Hodnocení zápasu:

V předposledním zápase Dražkovic jsme odehráli utkání na půdě třetího týmu tabulky Chvojence. Čekali jsme těžké utkání, ale chtěli jsme odčinit předešlou domácí ztrátu, což se nám nakonec podařilo ve velkém stylu.

První poločas byl velice vyrovnaný a byl k vidění slušný fotbal. Jak je poslední dobou u Dražkovic zvykem, tak do dvoubrankového vedení šel soupeř. Nejprve domácí útočník přehodil vyběhnutého Nováka a poté domácí sehráli povedenou akci po pravé straně, kterou uklízel útočník do prázdné branky za bezmocného brankáře. V tu chvíli začali hráči Dražkovic a hrát a zanedlouho se to promítlo i ve skóre. Po faulu před pokutovým územím domácích se k míči nečekaně postavil Kuta a nedal svoji střelou přes zeď gólmanovi šanci. A za několik dalších minut bylo srovnáno, když se k odraženému míči po rohovém kopu dostal na hranici vápna a z první trefil míč přesně k levé tyči. Do kabin se tedy odcházelo za vyrovnaného stavu 2:2.

Ve druhém poločase byly na hřišti už pouze Dražkovice a bylo to vidět na skóre. Do vedení 3:2 nás poslal Tomáš Stehno poté, co dostal pěknou přihrávku od Komárka a lehce obstřelil brankáře. Další dva góly přidali po nábězích mezi obránce Jan Mazánek a David Stehno. Na 6:2 zvyšoval opět Tomáš Stehno, když si hráči z Dražkovic udělali z domácích v jejich vápně trhací kalendář a Tomáš uklízel míč do prázdné branky. Pro Tomáše to byl desátý gól sezóny. Poslední zářez hostů měl na svědomí Movseyan, který obdržel dlouhý pas za obranu od Lukáše Vladyky a neomylně vstřelil sedmý gól podél brankáře. Ke konci utkání se ještě předvedl Novák, který efektně zneškodnil střelu k tyči.

Dražkovice předvedly svůj nejlepší výkon v této sezóně a zaslouženě si odvezly tři body. Pochvalu zaslouží celý tým. V sobotu 6.6. nás od 10:15 čeká poslední zápas letošního ročníku, když v rámci derby přivítáme Nemošice B. Přijďte všichni fandit a rozloučit se s námi se sezónou.