Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice – Jaroslav 2:0(1:0)

Branky: Krejčík z pen., Stehno T.

Sestava: Mazánek L. – Voleský, Putnar, Kopečný, Portyš – Kuta, Stehno D., Tesař, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

Diváci:

Hodnocení zápasu:

Ve volebním víkendu a zároveň v předposledním zápase podzimní části sezóny jsme se setkali s týmem ze středu tabulky. Babí léto přineslo jeden z posledních slunečních dnů podzimu, a tak si na stadion našlo cestu hned několik desítek diváků. Na střídačce plnil své novinářské povinnosti Souček, který pro zranění nemohl zasáhnout do hry.

Od samého začátku měli mírně navrch domácí, větší šanci si ale dlouho nevypracovali. Až ve 30. minutě se agilní Kuta v jednom ze svých průniků dostal až do vápna, tam byl bránícím hráčem zastaven až  skluzem, a rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop. Ten bez větších obtíží proměnil Krejčík. 1:0.

Ve druhém poločase se hra hostů ještě více otevřela. Výsledkem toho byla větší převaha domácích a spousta neproměněných šancí. Ač byli dražkovičtí velmi aktivní, satisfakce přišla až v úplném závěru. Sváteční střelec T. Stehno dohrál souboj s brankářem u brankové čáry a střelou do prázdné branky pojistil vedení. Dražkovice berou zaslouženě všechny body a mobilizují síly na poslední zápas, v němž by plný zisk bodů korunoval nejvydařenější podzim v historii klubu.