Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice - Mnětice 1:1 (0:1)

Branky: 75. Nguyen (D.Stehno) - 8. Křivka

Červená karta: D.Stehno

Rozhodčí: Oldřich Syrůček

Diváci: 15

Sestava: Lichtner - Vladyka, Voříšek, Krejčík, Kopečný (64.Štěrba)  - Movsesyan (84. Čabák), D.Stehno, Kubánek, (25. Komárek) T.Stehno -  Tesař (55. Nguyen ), J.Mazánek.

Další dělba bodů. Hosté šli brzy do vedení, remízu zajistil svým premiérovým zásahem střídající Nguyen.

Všechny výsledky 12.kola :

datum a čas domácí hosté skóre    hřiště komentář akce
27.10.2018 14:30 Dašice A (6) Lány na Důlku (7) 13 : 0 Dašice Kanonáda dašických útočníků a už v poločase bylo jasné že hosté odjedou bez bodu a s pořádným debaklem, který mohl být vyšší, kdyby domácí proměnili i další vyložené šance zápis uzavřen
delegace
27.10.2018 14:30 Bukovka (5) Staré Čívice (8) 5 : 0 Bukovka  V utkání, které tak nějak postrádalo šťávu, domácí zaslouženě berou tři body. zápis uzavřen
delegace
27.10.2018 14:30 Opatovice nad Labem A (14) Přelovice A (13) 1 : 3 Opatovice nad Labem V prvním poločase zahodili domácí několik šancí a hosté odcházeli do kabin veseleji. Ke třem bodům Opatovickým nepomohla ve druhé půli hra na jednu branku a nakonec i neproměněná penalta. Hosté vytěžili z minima tři body. zápis uzavřen
delegace
27.10.2018 14:30 Roveň (3) Srch B (10) 10 : 1 Roveň Domácí si doslova otevřeli střelnici, blýskl se pětibrankový střelec Pekárek.  zápis uzavřen
delegace
27.10.2018 14:30 Valy (2) Tetov (11) 2 : 1 Valy Domácí hráči zápas otočili na poslední chvíli, paradoxně o 10-ti hráčích, po vyloučení Hačka. Čtvrtá neproměněná penalta v řadě je také na zamyšlení... Z hráčů zahrál výborně domácí Veselý, u hostí Němec. Pochvala pro trojici rozhodčích. zápis uzavřen
delegace
28.10.2018 14:30 Pardubičky B (4) Jaroslav (9) 4 : 0 Pardubičky Zápas byl již rozhodnut v prvním poločase. zápis uzavřen
delegace
28.10.2018 14:30 Dražkovice (1) Mnětice (12) 1 : 1 Dražkovice Hosté šli celkem brzy do vedení a domácí srovnali na konečnou remízu v 75. minutě. zápis uzavřen