Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice - Valy 3:3 (1:1)

Dražkovice - Valy 3:3 (1:1)

Hráno: 19.08.2018 17:00 (2.kolo)

Branky: 6. Movsesyan (Bílek), 86. D.Stehno, 90. Štěrba (J.Mazánek) - 35.,50. a 75. Jezdinský

Žluté karty: Souček, D.Stehno

Rozhodčí:  Pavel Málek

Diváci: 60

Sestava: Lichtner - T.Stehno (64. M.Tesař) , Vladyka, Krejčík, Kopečný - Bílek (80.Pokora), J.Tesař (61.Kubánek), D.Stehno,  Movsesyan (85. Štěrba) -  J.Mazánek, Souček.

V prvním zápase nové III.třídy přivítali dražkovičtí celek z Valů. Domácí se ujali vedení již v 6. minutě zásluhou Movsesyana - 1:0. Pak následovalo několik dražkovických šancí, bohužel k navýšení skóre nedošlo. Ve 35. minutě vyrovnal krásnými nůžkami Jezdinský - 1:1. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Domácí mohli litovat neproměněných šancí, hosté však od vyrovnávacího gólu převzali iniciativu a ve stejném duchu pokračovali ve druhé půli.

Valy byly odměněny za aktivitu v 50. a 70. minutě, kdy dvěma krásnými brankami otočily skóre - 1:3. S Dražkovicemi to již nevypadalo dobře.

V 86. minutě ale vykřesal jiskřičku naděje D. Stehno z přímého kopu, když využil špatného postavení zdi - 2:3. Když už se zdálo, že domácí odejdou ze zápasu bez bodu, zařídil vyrovnání ve třetí minutě nastavení střídající Štěrba - 3:3!

Premiéra tedy skončila dělbou bodů. V dalším kole zajíždějí dražkovičtí na půdu Rovně, kde se jim loni vůbec nevedlo. Pozor - zápas se hraje již od 10:15!