Navigace: SK Dražkovice > Jaroslav - Dražkovice 5:1(1:1)

Branky: 40. Jirout, 61., 68. (p) a 83.Vojtíšek, 68. Peška - 4.Souček

Sestava: Kuta - Svoboda, Voříšek, Krejčík (74. Čabák), T.Stehno (60.Štěrba) - Nguyen, D.Stehno, Vladyka, Souček -  Bárta, J.Mazánek.

Všechny zápasy 9.kola:

datum a čas domácí hosté skóre hřiště akce komentář z týdeníku Pernštejn
06.10.2018 16:00 Lány na Důlku (7) Roveň (3) 2 : 8 Lány na Důlku zápis uzavřen
delegace
Domácí lepí sestavu a když se k tomu přidal výkon rozhodčího, který si spletl Ligu mistrů s III. třídou, bylo jasno. Zápas ovlivnila červená karta domácího Bárty…
06.10.2018 16:00 Dašice A (6) Pardubičky B (4) 2 : 1 Dašice zápis uzavřen
delegace
 Domácí byli lepší, ale v první půli udeřili hosté. Druhou půli Dašice zatlačily hosty, kteří vyráželi k brejkům. Rozhodl Šafařík, když protlačil balon do sítě
06.10.2018 16:00 Bukovka (5) Opatovice nad Labem A (14) 3 : 3 Bukovka zápis uzavřen
delegace
Domácí po poločase vedli jasně o tři branky, ale druhý poločas patřil po zásluze hostům, kterým se povedlo srovnat skóre
06.10.2018 16:00 Valy (2) Staré Čívice (8) 6 : 0 Valy zápis uzavřen
delegace
Nejlepší podzimní výkon domácích a zasloužená výhra. Jedničkou na hřišti byl domácí Pleskot.
06.10.2018 16:00 Tetov (11) Mnětice (12) 3 : 3 Tetov zápis uzavřen
delegace
 Domácí vedli 2:0, poté mohli utkání rozhodnout, ale jen třikrát nastřelili tyč a tak přišel trest, když hosté během 10 minut otočili na 2:3, poslední slovo měl ale domácí Louda který pohotově v 91. minutě vyrovnal.
07.10.2018 16:00 Srch B (10) Přelovice A (13) 0 : 5 Srch zápis uzavřen