Navigace: SK Dražkovice > Litětiny „A“ – SK Dražkovice 1:8(0:6)

Litětiny „A“ – SK Dražkovice 1:8(0:6)

Branky: Mazánek J. 3, Tesař, Movsesyan, Souček, Krejčík, Stehno D.

Sestava: Kuta – Voleský, Tesař, Putnar, Kopečný – Bílek, Stehno D., Movsesyan, Souček – Mazánek J., Krejčík

Střídal: Portyš

ŽK: Voleský

Hodnocení zápasu:

Ve 21. kole nás čekal výjezd do Litětin, které jsou na samém konci předlouhé vesnice Komárov - Dolní roveň - Horní Roveň - Litětiny. Podzimní zápas jsme otáčeli na poslední chvíli a to jsme tentokrát nechtěli dopustit a důkazem toho byl další výprask, který započal v prvním poločase.

Do branky se kvůli absenci brankářů musel již poněkolikáté postavit Lukáš Kuta a tím pádem uvolnil místo ve středu obrany pro uzdraveného Marka Putnara. A to byly jediné personální změny v základní sestavě.

V první půli Dražkovičtí hráči opět koncertovali a se špatně hrajícím soupeřem si dělali, co se jim zlíbilo. Důkazem toho bylo skóre o poločasové přestávce, které ukazovalo průběžný stav 0:6. O branky se postarali Tesař, Movsesyan, Souček a Mazánek třemi góly.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že nechceme polevit a ještě několik dalších branek přidat, ale bohužel lehkovážnost a nepřesnost v kombinaci nást stály možnost o výraznější navýšení skóre. Branky jsme přidali pouze dvě zásluhou D. Stehna, který navíc neproměnil pokutový kop, a Krejčíka. A bohužel se domácím podařilo vstřelit čestný gól, když byl po úniku domácí hráč faulován Voleským před vápnem a střelu z přímého kopu Kuta neudržel v rukavicích. Konečné skóre tedy znělo 8:1 pro Dražkovice.

Nutno říct, že domácí byli zralí na "desítku", ale jak to tak bývá, ve druhé půli došlo k uspokojení a skóre se zastavilo na osmi brankách. Přesto je tento výsledek skvělý a protahuje sérii vítězných zápasů na pět při skóre 28:3.

V další kole přivítáme Moravany "B" a bude to přímý souboj o druhé místo, tak si to nenechte ujít. Zápas má výkopv sobotu 17.5. v tradičních 17 hodin.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma