Navigace: SK Dražkovice > Opatovice “B” – SK Dražkovice 2:1(1:0)

Opatovice “B” – SK Dražkovice 2:1(1:0)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branka: Tesař

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař, Kopečný, Portyš – Vladyka D., Stehno D., Komárek, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

Rozhodčí: Jakoubek

Diváci: 50

Hodnocení zápasu:

V 9. kole nás čekalo béčko Opatovic na jejich domácí půdě. Z důvodu zranění a voleb jsme k venkovnímu zápasu dorazili pouze v 11 hráčích.

První půle se nesla ve znamení soubojů a bitvy o střed hřiště. Z ojedinělé šance se podařilo domácím dostat do vedení, které vydrželo do konce poločasu.

Na začátku půle druhé se nám podařilo srovnat, když se po rohu trefil přesně k tyč Jirka Tesař. Bohužel se po chvíli zranil Dan Vladyka a my jsme museli dohrávat utkání o deseti lidech. I přesto jsme se dostávali do šancí - střela Komárka lízla pouze břevno, ale branka přišla ze strany domácích. V 82. minutě se na hranici pokutového území opřel do míče jeden z domácích a nádherně vymetl všechny pavučiny v horním rohu branky. Stav 2:1 svítil i na konci utkání a my jsme tak odjížděli s prázdnou.

V sobotu 18.10. nás čeká vedoucí tým tabulky Chvojenec. Ikdyž to bude těžké, budeme se snažit prohru odčinit právě v tomto zápase. Utkání má výkop v 15:30, tak neváhejte dorazit a užít si sobotní dopoledne s námi.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma