Navigace: SK Dražkovice > Ostřetín – SK Dražkovice 3:5(2:1)

Ostřetín – SK Dražkovice 3:5(2:1)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branky: Vladyka L. 2, Mazánek J., Tesař, Krejčík

Sestava: Novák – Voleský, Mazánek L., Kuta, Kopečný – Vladyka L., Stehno D., Tesař, Movsesyan – Krejčík, Mazánek J.

Bez ŽK

Rozhodčí: Rambousek

Diváci: 80

Hodnocení zápasu:

V neděli 3.5. jsme od 17 hodin nastoupili na hřišti Ostřetín, abychom po několika nezdarech opět dosáhli na vítězství a tři body. Do obrany se postavil Libor Mazánek a nutno říct, že patřil k těm lepším na hřišti,

V prvním poločase padly tři branyk, z toho dvě vstřelili domácí po dlouhých přímých kopech téměř z poloviny hřiště, kdy se musel začervenat dražkovický brankář. Na 1:1 srovnával mezi tím Mazánek, když využil nepovedeného odkopu jednoho z obránců. Celý první poločas hráli domácí po větru, a tak jsme předpokládali, že již nebudou moci této výhody využívat a nám se podaří zápas otočit v náš prospěch.

A druhý poločas tomu i odpovídal. Dražkovice měli spousty šancí a z nich využili celkem čtyři. Na 2:2 srovnával hezkou střelu z dálky Krejčík. Obrat na 3:2 dokonal Lukáš Vladyka hrající nezvykle pravého záložníka, když využil centr z levé strany z kopaček Movsesyana a hlavou překonal bezmocného brankáře. Na 4:2 zvyšoval opět Vladyka, který byl trefen Tesařem z hranice vápna a změnil směr míče. Na 4:3 snížil domácí po pěkné, nýbrž ojedinělé kombinaci. Na konečných 5:3 upravoval Tesař, jemuž připravil míč před prázdnou branku výborně hrající Vladyka.

Do konce utkání se již skoóre nezměnilo. Tento týden nás čekají dva zápasy ve dvou dnech. Nejprve v pátek odehrajeme přeložené poslední utkání v Jaroslavi a následně v sobotu přivítáme na domácí půde Sezemice "B".

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma