Navigace: SK Dražkovice > Pardubičky B – SK Dražkovice 0:7(0:3)

Pardubičky B – SK Dražkovice 0:7(0:3)

Branky: 11. Mazánek J., 13. Movsesyan, 20. Krejčík, 53. Movsesyan, 61. Krejčík, 68. Krejčík, 72. Vladyka

Sestava: Novák – Vladyka, Mazánek L., Kubánek, Souček – Bílek, Stehno D., Komárek, Movsesyan – Krejčík, Mazánek J.

ŽK: 71. Komárek, 73. Krejčík

Rozhodčí: Šebetka

Diváci: 60

Hodnocení zápasu:

V neděli 30.8. jsme nastoupili ke třetímu utkání letošního ročníku na půdě Pardubiček B. Jeli jsme sem s úmyslem odčinit týden starou domácí porážku od Jaroslavi. Pouze na lavičce zápasu přihlíželi zranění Kuta a Stehno, které nahradili Kubánek, který vytvořil stoperskou dvojici s Liborem Mazánkem, a Bílek. Na pozici levého obránce se tentokrát představil Souček a odehrál velmi povedený zápas.

Od samotného začátku se Dražkovice chopily otěží zápasu a povedenými akcemi se dostávaly za obranu soupeře. První branka přišla v 11. minutě, kdy se do zakončení protlačil Jan Mazánek a lehce přehodil brankáře. Za další dvě minuty se skóre měnilo, když na levé straně zakombinovali Krejčík s Movsesyanem, a druhý jmenovaný po přihrávce do samostatného úniku s přehledem uklidil míč za brankařova záda. Na tři nula zvyšoval Křejčík, když k němu doputoval míč po ose Bílek, Mazánek J. a Jirka bezpečně uklidil do odkryté branky. Do konce první půle Dražkovice spálily ještě několik šancí a na druhé straně bravurně zasáhl Novák po přímém kopu domácích, šlo se do kabin za stavu 3:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu jako ten první. Dražkovice umě odebíraly domácím míče a zakládaly rychlé protiútoky. Jeden takový v 53. minutě vedl Bílek po pravé straně, ve vápně předložil míč Janu Mazánkovi, který ve skluzu trefil brankáře, ale z dorážky neměl problém doklepnout míč Movsesyan. V 61. minutě se k přímému volnému kopu postavil Krejčík a díky změně dráhy letu skončil míč v síti domácích. Za dalších 7 minut zkompletoval Krejčík hattick hezkým obstřelem brankáře z hranice pokutového území. To ještě nebylo vše! V 72. minutě po dlouhém vhazování Komárka se sám před brankářem ocitl Vladyka a střelou podél něho mu nedal šanci. Skóre na ukazateli v tu chvíli ukazovalo stav 7:0 pro hosty. Do konce utkání u tento stav vydržel a Dražkovice se tak mohly radovat ze své první výhry v této sezóně.

Pochvalu zaslouží celý tým, který se i přes nepovedený začátek vzchopil a velkém teple jednoznačně přehrál domácí tým a zaslouženě si odvážel tři body. Zároveň se dobře naladil na příští týden, kdy v sobotu doma přívítáme na posvícení v rámci derby Mikulovice, které zatím neztratily ani bod a neobdržely žádnou branku. Začátek utkání je v sobotu v 17 hodin. Všechny Vás srdečně zveme na tento šlágr kola a věříme, že se u něj budete dobře bavit.