Navigace: SK Dražkovice > Sezemice „B“ – SK Dražkovice 1:6(0:4)

Sezemice „B“ – SK Dražkovice 1:6(0:4)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branky: Souček 2, Stehno T., Stehno D., Mazánek J., Tesař

Sestava: Slezák – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Souček, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

Střídal: Movsesyan

Náhradník: Putnar

Hodnocení zápasu:

V rámci 19.kola jsme zajížděli do Sezemic, abychom se utkali s místním béčkem, pro nás velice nepříjemným soupeřem. V tomto utkání to ale nebylo vůbec znát.
Již od první minuty jsme na hřišti dominovali. Jedna akce střídala druhou, kombinace nebraly konce. První padl po akci Mazánek - Bílek - Stehno T., když Stehno vystřelil pod "klacek" po sražené přihrávce od Bílka. Druhý gól vsítil Mazánek po krásné přihrávce mezi beky od Voleského, když jeho střela šla podél brankáře k zadní tyči. Na 3:0 zvyšoval Souček, když si výborně naběhl na zadní tyč, kam mu přihrávku nasměroval Mazánek. A do poločasu jsme nakonec přidali ještě jeden gól, když se nadvakrát podařilo Krejčkovi odcentrovat z rohu na malé vápno, kde stál osamocený David Stehno a pro něho nebyl problém míč uklidit hlavou za brankářova záda.

Hned po rozehrávce druhéjo poločasu jsme se dlouhým nákopem dostali k vápnu soupeře, kde Mazánek  přihrál mezi obránce na rozběhnutého Součka a ten si poradil náramně, když placírkou nedal golmanovi šanci. Poslední branka Dražkovic padla opět po rohu Krejčíka, který krásně našel na hranici pokutového území Tesaře a ten z voleje prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Po tomto gólu jsme polevili a nechávali soupeři více prostoru, který toho dokázal využít pouze jedinkrát, a tak zápas skončil výsledkem 6:1. My si připsali povinné tři body a vzhledem k tomu, že H.Ředice ztratili dva body za remízu v Mikulovicích, tak se rozestup mezi 1. a 2. snížil na 7 bodů.

 

 

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma