Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice - AFK Ostřešany 3:2(3:0)

SK Dražkovice - AFK Ostřešany 3:2(3:0)

Branky: 8. a 37. Tesař, 28. Stehno D.

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař, Vladyka L., Kuta – Bílek, Komárek, Stehno D., Stehno T.(70.Vladyka D.) – Movsesyan, Krejčík(78.Portyš)

ŽK: 88.Kuta

Diváci: 200

Rozhodčí: Szánto

 

Hodnocení zápasu:

První víkend v září je již tradičně termínem dražkovického posvícení, v rámci něhož jsme se utkali s týmem Ostřešan. Náš sobotní soupeř v loňském ročníku spadl z okresního přeboru a před touto sezonou se kvalitně posílil, takže nám bylo jasné, že nás nečeká lehké utkání.

Do zápasu nemohli na straně domácích nastoupit J.Mazánek (zranění+dovolená), O.Souček a M.Kopečný. Naopak fit už byla nová posila Komárek, který se od začátku postavil do středu záložní řady.

Zápas jsme začali dobře, což vyústilo v branku Tesaře, jehož tečovaná střela zpoza vápna skončila v brance hostujícího golmana. Druhý branka na sebe nenechala dlouho čekat - po nacvičené akci z přímého kopu našel Tesař na přední tyči Davida Stehna, který hlavou přehodil ostřešanského brankáře. Do poločasu jsme přidali ještě třetí gól - centrovaný přímý kop Tesaře nikdo z nabíhajících hráčů netečoval a míč k překvapení všech skončil v hostující brance.

Začátek druhého poločasu domácím hrubě nevyšel a ostřešanským doslova věnovali snižující gol. Ani v dalším průběhu druhého poločasu se dražkovičtí nedostali ke hře z prvního dějství. Na rozdíl jediné branky se hostům podařilo snížit zhruba 15 minut před koncem a do konce utkání měli ještě několik příležitostí k vyrovnání, ale domácí tým podržel gólman Vyskočil. Kaňkou na utkání bylo vniknutí hostujícího fanouška na hrací plochu, který byl ale včas zpacifikován pořadatelskou službou. Dražkovické vítězství sledovalo přes 200 diváků.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma