Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Jaroslav 1:1(1:1)

SK Dražkovice – Jaroslav 1:1(1:1)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branka: 28. Bílek

Sestava: Vyskočil – Voleský, Kuta, Kopečný, Portyš – Bílek, Stehno T., Komárek, Vladyka D.(66.Ross) – Mazánek J., Krejčík(79.Bárta)

ŽK: Kuta, Komárek, Voleský

Rozhodčí: Kukla

Diváci: 40

Hodnocení zápasu:

V posledním domácím utkání podzimu jsme přivítali Jaroslav. Do zápasu tentokrát nenastoupil trenér Tesař kvůli drobnějšímu zranění a rodinným povinnostem. Na lavičku usedli Ross a Bárta, pro kterého to byl první zápas v letošním ročníku.

Než se Dražkovice stačili na hřišti rozkoukat, tak po 8 minutách prohrávali 1:0. Inkasovaný gól nás lehce probudil a i my jsme se začali tlačit před branku hostí. Nejdříve svoji šanci neproměnil Mazánek, ale naštěstí za několik minut srovnal Bílek skákavou střelou k tyči. Stav 1:1 vydržel až do poločasové přestávky.

Ve druhé půli měli několik šancí především hosté, ale ty bezpečně zahazovali. Tu největší spálil hostující útočník, když se ocitl sám před brankářem, ale vystřelil několik metrů vedle. Jedinou šancí domácích ve druhé půli měl Komárek, který se snažil využít nepovedený odkop gólmana, ale jeho střelu stačil před brankou zablokovat jeden z obránců. Konečný stav zněl tedy 1:1.

Pro Dražkovice to znamená bod do tabulky po několika nezdarech. V tomto roce nás čeká ještě jedno utkání a to na půdě Vysokého Chvojna. Doufejme, že se nám podaří opět bodovat a půjde se nám lépe do zimní přípravy, která by měla pomoci k lepším výkonům a výsledkům v jarní části sezóny. Utkání se odehraje v sobotu 8.11. a výkop má ve 14 hod.

 

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma