Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Moravany „B“ 1:6(0:5)

SK Dražkovice – Moravany „B“ 1:6(0:5)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branka: Putnar

Sestava: Slezák – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Putnar, Movsesyan – Mazánek J., Krejčík

Střídal: Vladyka

ŽK: Kuta

Hodnocení zápasu:

Ve 22.kole jsme na domácím hřišti za vydatného deště přivítali Moravanské "béčko", které bylo v těsném závěsu za námi. Zápas byl soubojem o druhé místo a dal se očekávat vyrovnaný fotbal, to se ovšem nekonalo. Utkání mělo jednoznačný průběh, čemuž nasvědčovaly rychlé dva góly v síti domácích a poločasové skóre 0:5. Domácí první poločas absolutně nezvládli a naopak hosté hráli s naprostou lehkostí a přesností.

Druhý poločas byl o něco vyrovnanější díky mírnému zlepšení Dražkovic a lehkému uspokojení hostů. Oba týmy vstřelili ve druhé půli jednu branku, domácí zásluhou Putnara, a tak konečně skóre znělo 1:6.

Po několika vydařených zápasech a velkém množství vstřelených branek, museli Dražkovičtí zkousnout přesný opak. Z utkán je potřeba si vzít ponaučení a ihned na něj zapomenout. Čekají se na ještě další čtyři zápasy, což znamená dostatek prostoru pro odčinění této ostudné porážky.

Příští víkend nás čeká výjezd do Velin, proti kterým se Dražkovicím ve většině případů dařilo a proti kterým je potřeba se vrátit k předváděné hře z posledních utkání. Zápas má výkop opět v sobotu v tradičních 17.hodin.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma