Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Opatovice n.L. „B“ 0:0(0:0)

SK Dražkovice – Opatovice n.L. „B“ 0:0(0:0)

Sestava: Portyš – Voleský, Tesař(Komárek), Kuta, Kopečný – Vladyka, Stehno D., Movsesyan, Stehno T. – Mazánek J., Krejčík(Souček)

Bez ŽK

Rozhodčí: Svatoň

Diváci: 30

Hodnocení zápasu:

V předposledním domácím zápase jsme přivítali Opatovice nad Labem B. Podzímní klání vyznělo lépe pro Opatovice, které nás porazili v poměru 2:1. Tuto porážku jsme jim chtěli vrátit, což se bohužel nepovedlo.

Takřka celý zápas byli Dražkovice lepším týmem, držely otěže zápasu pevně v rukou, jediné, co tomu chybělo, byly větší šance, ze kterých by mohl padnout gól. Jednu takovou v první půli nevyužil Lukáš Vladyka, který netrefil branku. Ve druhém poločase pokračovalo dobývání vápna hostí, ale bez úspěchu. Místo toho mohlo zahřmět na druhé straně. Hráč hostí si obhodil tentokrát chytajícího Portyše a jeho střelu do prázdné branky skvěle vyrazil Kuta. Za domácí se nadvakrát pokoušel překonat Mazánek, jehož rána z dálky trefila pouze břevno a z následně dohrané akce střílel těsně nad branku.

Výsledný stav zněl 0:0 a pro Dražkovice to byla jednoznačně ztráta po celkovém průběhu. V příštím kole nás čeká posledí výjezd a to na půdu Chvojence, který je v tabulce na třetím místě. Pokusíme se zde urvat všechny body.