Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Ostřetín 5:1(4:1)

SK Dražkovice – Ostřetín 5:1(4:1)

Branky: 24. z pen. Kopečný, 35. Ross, 37. Stehno T., 43. Stehno D., 67. Krejčík – 18.

Sestava: Vyskočil – Voleský, Kuta, Vladyka L., Kopečný – Vladyka D., Stehno D., Movsesyan, Stehno T. – Krejčík, Ross(46. Tesař, 65. Souček)

ŽK: 16. Kuta

Rozhodčí: Preclík

Diváci: 50

Hodnocení zápasu:

V 7. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým z Ostřetína, který jsme v loňské sezóně dokázali dvakrát porazit. Do zápasu nemohli nastoupit Komárek, Portyš a Mazánek. Pouze na lavičce zůstali Tesař, který měl problém se zády, a Souček.

Do první půle nastoupili hosté pouze v devíti hráčích, než jim dorazili další. To se bohužel ale bohužel domácím nedařilo vůbec využít. První šance přišla v 15. minutě, kdy Ross vystřelil z hranice velkého vápna, brankář vyrazil míč pouze nad sebe a hlavou se snažil dorážet Krejčík, ale ani ten na něj nevyzrál. A za 3. minuty se stalo to, co nikdo nečekal, a hosté z ojedinělé akce šli do vedení.

Naštěstí byl ve 24. minutě sražen v rohu velkého vápna Movsesyan a Kopečný nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Ve 30. minutě střílel z velkého vápna Kuta, ale bohužel doprostřed branky, kde stál připravený gólman hostí. Za pár minut ale nebylo třeba litovat, jelikož přišel šťastný gól z kopaček Rosse a za další 2 minuty navýšil vedení Tomáš Stehno poté, co Voleský krásně zatáhl balón po pravé straně a našel Tomáše na malém vápně. Do konce prvního poločasu jsme stačil přidat ještě jednu branku, když po přímém kopu Krejčíka dokázal D. Stehno přehodit brankáře. Poločas 4:1.

Ve druhém poločase pokračoval tlak domácích, ale přicházeli pouze neproměněné šance. V 55. minutě hlavičkoval D. Stehno na zadní tyči do gólmana, v 57. přestřeli Tesař branku z malého vápna a v 61. střílel D. Stehno jen vedle branky. V 67. Minutě obdržel Krejčík přihrávku mezi obránce, postupoval sám a z hranice vápna umístil svoji střelu přesně k tyči, 5:1. Do konce zápasu se stav už nezměnil a my jsme si tak mohli připsat další domácí vítězství a 3 body do tabulky.