Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Staré Hradiště „B“ 6:1(4:0)

SK Dražkovice – Staré Hradiště „B“ 6:1(4:0)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branky: Krejčík 2, Mazánek J., Vladyka L., Bílek, Stehno T.

Sestava: Mazánek L.(60.Bárta) – Voleský, Vladyka L., Kuta, Kopečný – Bílek, Tesař, Souček, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

Bez ŽK

ČK: Kuta

Rozhodčí: Ledajaks

Diváci: 40

 

Hodnocení zápasu:

V druhém jarním kole jsme opět na domácím hřišti přivítali Staré Hradiště "B". Poslední zápas s tímto soupeřem nepovedl a remízu zachraňoval v poslední minutě Krejčík. Toho jsme se tentokrát chtěli vyvarovat a zápas rozhodnout hned na úvod.

Vzhledem k tomu, že hosté se díky četné absenci hráčů skládali do ideální počtu 11 hráčů na hřišti celý poločas, měli jsme situaci velmi ulehčenou a po 15 minutách vedli 3:0. Nejprve se trefil Lukáš Vladyka po zpětné přihrávce Bílka, drohou branku vstřelil Krejčík po přihrávce Mazánka J., který přidal třetí branku po nádherném pasu Tomáše Stehna na zadní tyč. Do poločasu navýšil skóre ještě Tomáš Stehno, když si krásně naběhl před brankáře hostí na přihrávku Mazánka a z první uklidil míč na přední tyč.

Do druhé půle jsme mohli nastoupit v klidu a pokusit se vstřelit ještě pár branek. Tu pátou přidal Bílek, když dorazil teč Mazánka po centru Krejčíka. V 60. minutě Dražkovice vystřídali Libora Mazánka, do branky se přesunul Kuta a do hry vstoupil Bárta. Jenže neuběhli ani 3 minuty a Kuta musel do sprch také, jelikož ve vápně podrazil hráče hostí, rozhodčí Ledajaks odpískal penaltu a Kutovi udělil červenou kartu. Opět zde zafungovalo nesmyslné pravidlo trojího trestu, protože nařízenou penaltu proměnil hostující Schejbal. O tomto momentu se bude v Dražkovicích ještě hodně diskutovat, ať už z pohledu vtipné záležitosti vzhledem ke střídání nebo z pohledu červené karty, kterou rozhodčí nemusel vytáhnout.

V poslední minutě utkání přidal svou druhou branku v zápase a šestou domácího týmu Krejčík, kdy mu míč předložil Mazánek téměř jako přes kopírák v prvním poločase. Konečný stav zápasu zněl 6:1.

V dalším kole zajíždíme do Litětin, které jsou na posledním místě naší soutěže. Cíl musí být tedy opět tři body.

 

 

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma