Navigace: SK Dražkovice > Sokol Vysoké Chvojno – SK Dražkovice 2:1(1:1)

Sokol Vysoké Chvojno – SK Dražkovice 2:1(1:1)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branka: Stehno D.

Sestava: Vladyka D. – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný(46.Komárek) – Portyš, Stehno D., Vladyka L., Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

ŽK: Krejčík, Kuta, Stehno D.

Rozhodčí: Zeman

Diváci: 50

Hodnocení zápasu:

V posledním utkání podzimní části sezóny jsme se střetli s týmem Sokol Vysoké Chvojno. Chtěli jsme odčinit nepovedený podzim a vylepšit si náladu a pozici v tabulce před zimní přestávkou. Bohužel se nám to nepodařilo.

Vzhledem k neúčasti všech brankářů se do branky musel postavit mladší z Vladyků Daniel. Začátek prvního poločasu se nám vcelku povedl a odměnou byla branka z kopaček Davida Stehna, který doklepl míč do sítě po nepovedeném bránění domácích hráčů na malém vápně. Bohužel jak je našim dobrým zvykem, tak jsme zanedlouho předložili soupeři míč na zlatém podnose, aby mohl pohodlně srovnat. Kopečný dostal příhrávku od brankáře, snažil se přihrát Tesař na střed hřiště, ale ten na míč nedosáhl, a hráč domácích neměl problém trefit odkrytou branku. V první půli jsme měli ještě několik pološancí, ale ani jednu se nám nepovedlo využít. Poločasový stav byl 1:1.

Do druhé půle nastoupil Komárek místo Kopečného. Snaha o vstřelení branky byla na hráčích Dražkovic zjevná, ale nedařilo se připravit si slibnou šanci před brankou domácích. A přišel trest! Domácí hráč nikým neatakován prostřelil Vladyku na přední tyči a Chvojno šlo do vedení, které už do konce utkání nepustilo. Konečný stav utkání zněl 2:1 pro domácí.

Dražkovice opět odcházeli ze hřiště zklamaní a nepovedené utkání jen dokonalo výsledkovou a herní krizi podzimu. Během zimní přestávky bude potřebova zapracovat především na sebevědomí všech hráčů. Jedním z nástrojů by mělo být i soustředění, které jsme absolvovali již loňskou zimu a nutno říct, že se povedlo.

Jarní sezóna začne opět koncem března, kdy se na Vás budeme těšit a doufat v lepší výkony.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma