Navigace: SK Dražkovice > Staré Hradiště "B" - SK Dražkovice 2:2(2:1)

Staré Hradiště "B" - SK Dražkovice 2:2(2:1)

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař, Vladyka L., Kopečný – Bílek, Stehno D., Souček, Stehno T. – Krejčík, Vladyka D.

Náhradník: Mazánek L.

Bez ŽK

Hodnocení zápasu:

Na úvod soutěže nás čekalo "béčko" Starého Hradiště a to na jejich domácí půdě, kde se nám dlouhodobě nedaří, a tento zápas to jenom potvrdil.

Na lavici usedl pouze matador Libor Mazánek, jelikož nám tento víkend chyběli Slezák, Komárek, Portyš, Kuta, Movsesyan a dlouhodobě zraněný Mazánek J. Navíc se nám nepodařilo najít shodu s klubem ze Sezemic ohledně možného hostování Vojty Langra. Nicméně ani tato sestava neměla mít problém se s tím popasovat a odvézt si povinné tři body. Bohužel opak byl pravdou.

Děj zápasu se sice odehrával převážně na polovině domácích, ale naši hráči si nebyli schopni vytvořit pořádnou šanci, a když se tak stalo, neproměnili ji. Následovaly 2 minuty ( 26. a 28.), během kterých brankář Vyskočil dvakrát chyboval a domácí se tak jednoduše a bez námahy dostali do dvoubrankového vedení. Naštěstí za 3 minuty si zpracoval Krejčík míč na pravou nohu a nekompromisně zavěsil a snížil tak na rozdíl jednoho gólu. Stav 1:2 svítil na tabuli i o poločasové přestávce.

Druhé půle přinesla fotbal na jednu branku, jelikož domácí bránili na vápně v devíti lidech a naši hráči se snažil jedním útokem za druhým stav utkání vyrovnat. Dlouho se to ale nedařilo a hráči Dražkovic zahazovali jednu šanci za druhou. Až v 90. minutě nechal Krejčík promluvit svoji levačku. Z přímého kopu zakroutil míč přes zeď tak, že byl domácí brankář bez šance a vyrovnal na konečných 2:2.

Remíza je jednoznačně zklamáním, ale nakonec můžeme být rádi za bod, o který se dvěma brankami zasloužil loňský nejlepší střelec našeho mužstva Krejčík.

V sobotu 23.8. přivítáme od 17 hodin na domácím hřišti tým Litětin a budeme chtít vybojovat první tři body letošního ročníku.