Navigace: SK Dražkovice > Torpedo Pce – SK Dražkovice 2:3(2:0)

Sestava: Novák – Voleský, Mazánek L., Vladyka L., Kuta – Souček, Stehno D., Komárek, Stehno T. – Mazánek J., Movsesyan

ŽK:

Rozhodčí: Rokyta

Diváci: 30

Hodnocení zápasu:

Ve 22.kole jsme nastoupili na půdě Mnětic, kde hrají své zápasy hráči Torpeda Pardubice.

Již od první minuty se hrál zápas ve slušném tempu s vělkým množstvím šancí. Více jich měli domácí a hned dvě z nich dokázali využít po zbytečných ztrátách hostujícího týmu. Zato hráči Dražkovic své šanci bezpečně zahazovali. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0.

Do druhé půle nastoupili domácí se změnou v brance, jelikož si brankář v prvním poločase zranil ruku a postavil se na post stopera. Dražkovice pokračovali ve vytváření si šancí a domácí naopak vytvářeli chyby. Snížení na 1:2 zařídil Movsesyan, když zakončil rychlý protiútok. Zanedlouho vyrovnával na 2:2 Tomáš Stehno, který využil krásný pas Komárka za přes obránce a přehodil vyběhnutého brankáře. Obrat dokonal opět Movsesyan, když po rohovém kopu a několik odrazech v malém vápně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Do konce zápasu hráči Dražkovic ještě zazdili několk šancí a tak zápas skončil výsledkem 3:2 pro hosty.

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti v sobotu od 17 hodin Opatovice B.