Navigace: SK Dražkovice > Vysoké Chvojno – Dražkovice 0:1 (0:0)

Vysoké Chvojno – Dražkovice 0:1 (0:0)

Branka: Mazánek J.

Sestava: Slezák. – Portyš, Vladyka, Putnar, Kuta - Krejčík, Stehno D., Tesař, Souček– Mazánek J., Bárta

Střídali: Stehno T., Voleský, Bílek

ŽK: Bárta

Hodnocení zápasu:

V 7. kole mužstvo Dražkovic zajíždělo na horkou půdu do Vysokého Chvojna, kde na ně čekala nejen velmi dobře zformovaná hra domácích, ale možná ještě lépe připravený domácí kotel. Ten již před výkopem vytvořil atmosféru, která je k vidění spíše v krajských soutěží, nežli v okresních.

Již v prvních minutách bylo jasné, že vzhledem k relativně menší ploše hřiště, bude těžší praktikovat naši kombinační hru a zápas bude spíše o soubojích. I proto naši zadáci museli v obtížných situacích volit spíše dlouhý odkop, který je u nich jinak spíše vzácností. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště, a tak největší vzrušení přinesla série rohů hostujícího celku. Ani začátek druhého poločasu nenaznačoval, že by se obraz hry měl nějak zásadně měnit. Změnu přinesla až 60. minuta. Krejčík důmyslně uvolnil dražkovického ostrostřelce Mazánka, který levou nohou zpoza vápna rozvlnil síť. Po krátké mezihře, kdy měli hosté opticky více ze hry, došlo k důležitému střídání domácích. Na hřiště se dostal místní buřič a miláček domácích fanoušků. Ten sice naší obraně intenzivně zatápěl, nabudil domácí k poslednímu náporu, ale ani jeho kouzlo nepomohlo ke kýženému vyrovnání. Nutno říci, že k tomu přispěla naše koncentrovaná hra a disciplína, kterou nám vtlouká Jirka Tesař při každé příležitosti do hlavy.   

Dražkovice si tedy nakonec odvážejí cenné 3 body a opět mohou jedním okem pokukovat, jak na to zareagují hráči Horních Ředic, jež mají na čele tabulky tříbodový náskok a k tomu zápas k dobru.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma