Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice - Tetov 3:0 (0:0)

Branky: 54.D. Stehno (pen.), 64. vlastní Ullrich, 83. Souček (J.Němec)

Rozhodčí:  Svoboda Aleš

Diváci: 67

Sestava: Lichtner - J.Němec, Voříšek, Vladyka, Souček - T:Stehno, Komárek, D.Stehno, Bílek - J.Mazánek, Štěrba (56. Kubánek).

Konečně za tři body!! První poločas nabídl otevřenou a vyrovnanou partii. Hosté několikrát zahrozili, avšak chyběla jim produktivita. Dražkovičtí byli ke gólu nejblíže při nepovedené malé domů hostů, kdy míč skončil na tyči. Ve druhé půli už dominovali domácí.  Nejprve David Stehno proměnil pokutový kop po zbytečném faulu na Mazánka. O deset minut později unikající Bílek centroval před branku, kde si míč srazil do vlastní sítě hostující obránce. V závěru ještě pečetil výhru Souček. Dražkovice zvítězily poprvé od prvního jarního zápasu v Opatovicích.

Výsledky 24.kola (zdroj: IS FAČR)

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.06.2019 17:00 Bukovka (5) Lány na Důlku (7) 8 : 0 Bukovka   zápis uzavřen
delegace
01.06.2019 17:00 Roveň (3) Jaroslav (9) 5 : 0 Roveň   zápis uzavřen
delegace
01.06.2019 17:00 Pardubičky B (4) Staré Čívice (8) 12 : 1 Pardubičky   zápis uzavřen
delegace
02.06.2019 17:00 Opatovice nad Labem A (14) Dašice A (6) 3 : 0 Opatovice nad Labem   zápis uzavřen