Navigace: SK Dražkovice > Jaroslav – SK Dražkovice 2:1(2:0)

Sestava: Slezák – Portyš, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Movsesyan, Stehno T. – Vladyka, Putnar

Střídali: Krejčík, Souček

ŽK: Stehno D., Putnar, Movsesyan, Krejčík

Hodnocení zápasu:

V předposledním kole jsme se utkali s ,pro nás velice nepříjemným soupeřem, Jaroslaví. Počasí vyšlo pro diváky nádherně nikoli však pro hráče, pro které je doslova neštěstím hrát v takovém vedru. Utkání mělo klasický průběh, jaký mezi těmito týmy bývá. Spousta nepřesností na obou stranách a několik náznaků šancí, většinou pro domácí. V prvním poločase se podařilo domácím zužitkovat dvě takové šance. Nejprve nikdo z naší obrany nezachytil dlouhý balon na útočníka domácích, který tak mohl sám "upalovat" na Slezáka a bez větší námahy si s touto šancí poradil. Pár minut před koncem poločasu ještě dva útočíci hráči domácích hezky vykombinovali naší obranu a jeden z nich se objevil sám před Slezákem a taktéž nezaváhal. Poločas 2:0.

Do druhé půle provedl trenér Tesař dvě změny a na hřiště šli Krejčík se Souček s jasným úkolem rozhýbat naši statickou hru. Částečně se to podařilo a výsledkem bylo snížení z kopaček Davida Stehna, který se trefil úmístěnou střelou k tyči zpoza vápna. To bylo na několik minut vše, než se ke střele ve vápně dostal Vladyka a trestuhodně tuto šanci zahodil. Čím rychleji ubíhaly minuty směrem ke konci zápasu, tím více jsme začali riskovat a umožňovali domácím chodit do brejku. Na rovinu je potřeba přiznat, že kdyby si domácí dokázali poradit aspoň s polovinou nabídnutých šancí, mohlo být skóre o mnoho vyšší. Jednou z těchto šancí byla penalta po "faulu" Kuty, kterou bravurně lapil Slezák. Ani tato situace, ale nepomohla Dražkovicím k většímu tlaku, a tak utkání skončilo výsledkem 2:1.

V posledním zápase této sezóny přivítáme Pardubičky "B" a pokusíme se toto zaváhání napravit a zakončit tak tento ročník výhrou. Utkání se koná v sobotu 14.6. v 17:00 v Dražkovicích. Všichni jste zvání na poslední zápas tohotou soutěžního roku.