Navigace: SK Dražkovice > Litětiny – SK Dražkovice 0:1(0:0)

Sestava: Novák – Voleský, Tesař, Vladyka L., Kopečný – Vladyka D.(Portyš), Stehno D., Souček, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

ŽK: Krejčík

Rozhodčí: Klíma

Diváci: 80

Hodnocení zápasu:

Ve třetím jarním kole jsme zajížděli do Litětin, které jsou v tabulce poslední a bojují o každý bod, a tudíž nás čekal velmi tuhý boj.

Hřiště vůbec nepomáhalo kombinační hře, kterou Dražkovice rádi praktikují, takže většinu útoků byla vedena vzduchem a domácím se dařilo naše útoky odrážet. Během prvního poločasu Dražkovičtí hráči spálili několik šancí. Ve vyložené šanci před brankářem zklamal Mazánek, později dvakrát střílel vedle Lukáš Vladyka. Poločas skončil výsledkem 0:0.

Ve druhé půli se dalo očekávat, že domácí se budou snažit dále udržet čisté konto a pokusí se o nějaké protiútoky. Stav se ale mohl změnit ve prospěch Dražkovic, když jeden z domácích hráčů přihrával brankáři, kde se ale pohyboval Krejčík, který nabídnutou šancí pohrdl a trefil pouze gólmana. Dražkovice pokračovali ve snaze vstřelit gól, což se jim povedlo až po rohovém kopu. Nakrátko ho sehráli Mazánek s Krejčíkem a první jmenovaný vstřelil branku, když jeho střelu na přední tyč nikdo nezasáhnul. Tento se nakonec ukázal být jako jediný a tím pádem rozhodující. Konečné skóre znělo 1:0 ve prospěch Dražkovic.

Díky dnešní výhře jsme prodloužili naši sérii vítězsví na tři zápasy - všechny na jaře. Příští týden nás čeká derby s Mikulovicemi na domácí půdě, kde se budeme snažit vítěznou sérii protáhnout. Výkp utkání je stanoven na 16:30. Zveme Vás všechny na tento vypjatý zápas...