Navigace: SK Dražkovice > Moravany „B“ – SK Dražkovice 6:3(2:2)

Moravany „B“ – SK Dražkovice 6:3(2:2)

Rychlost.cz - poptávka připojení

Branky: 6., 22., 58., 82., 90., 92. – 42. Komárek, 45.+1 Vladyka D., 58. Stehno T.

Sestava: Vyskočil – Voleský, Tesař(46.Stehno T.), Kuta, Kopečný – Movsesyan, Stehno D., Vladyka L., Komárek, Vladyka D. – Krejčík(72. Ross),

ŽK: 5.Komárek, 86.Ross, 86.Kopečný, Stehno D.

Rozhodčí: Klíma

Diváci: 80

Hodnocení zápasu:

Po vydařeném posvícenském derby, ve kterém jsme zdolali Ostřešany 3:2, jsme zajížděli do Moravan. Tedy k soupeři, na který se nám dlouhodobě nedaří. Do utkání jsme šli v pozměněném rozestavení - na hrotu se pral osamocený Krejčík a v záložní řadě bylo pět borců. Vstup do utkání jsme měli přímo hrůzotrašný a po 20-ti minutách jsme prohrávali 2:0. Poté se díky bojovnosti ve středu pole prosadil Komárek a v poslední minutě prvního dějství vyrovnal Dan Vladyka. Pro oba střelce to je jejich první branka v mistrovském utkání v dresu Dražkovic.

Do druhé půle jsme nastoupili bez Jirky Tesaře, kterého nahradil T.Stehno. Právě on byl na konci kombinace a svou střelou poslal Dražkovice poprvé v utkání do vedení. To nám bohužel dlouho nevydrželo. Domácím se brzy podařilo vyrovnat a také přidat rozdílový gól. Další 2 branky jsme dostali až v závěru utkání a tak ani další naše s tímto soupeřem střetnutí neskončilo ziskem bodů.