Navigace: SK Dražkovice > Rozhovory > Rozhovor s Markem Putnarem

Rozhovor s Markem Putnarem

Ahoj Máro, vítej po roce opět u nás, v Dražkovicích. Na úvod asi očekávaná otázka: Co tě přimělo k návratu do Dražkovic?

Dobrý večer ( rozhovor probíhal v pozdnich večerních hodinách pozn. redakce) všem fans Dražkovického fotbalu. Tak důvodů k mému návratu do Dražkovic je hned několik. Jelikož mně skončila smlouva v mém dosavadním klubu (SK Pardubičky pozn.redakce) a nebyla prodloužena, musel jsem se poohlédnout po jiném. Měl jsem na stole několik nabídek( AC Sparta Praha, SK Sigma Olomouc, FC Viktoria Plzeň a mnoho dalších pozn. redakce) a rozhodl jsem se pro to nejlepší!! Nejdu nikam do neznáma, znám výborně zázemí klubu, ale hlavním důvodem pro můj návrat bylo dopravní spojení (MHD č. 18 pozn. redakce).

 

Na první mistrák musíš být už natěšený, je to tak?

Ano je to tak, moc se těším na první mistrovské utkání. Pro ten okamžik jsem celou zimu vytrpěl. Dřel v posilovně, brodil se v hlubokém sněhu a každé ráno sprintoval na autobus. To se musí projevit!!

 

Sledoval jsi výsledky Dražkovic v podzimní části soutěže?

Výsledky jsem sledoval, ale bohužel jen formou denního tisku či internetu. Kluci podzim dobře nastartovali a věřím, že půjdeme ještě nahoru. Ale z dob mého pusobení v Dražkovicích vím, že kluci měli vždy nejlepší výsledky v hospodě :-).

 

Co očekáváš od jarní části a s jakými cíli jdeš do jarních bojů?

Od jarní části očekávám posun v tabulce výše. Tým je dobře poskládaný, lavička nabitá. Doufám, že kluky to dostatečně nakopne a ještě zabojujeme o postup do okresního přeboru, kam Dražkovice určitě patří. Pokud se nám všem vyhnou zranění a každý odvede maximum, tak to není utopie.

 

Již na prvních trénincích sis mohl všimnout, že kádr je poměrně nabitý a to na všech pozicích. Máš nějaký oblíbený post kde bys rád nastupoval?

Ano tým je nabitý. Na každém postu je výborný fotbalista se zkušenostmi z vyšších lig. Probojovat se do tak našlapaného kádru bude těžké, ale věřím, že se tam pro mě nějaké místečko ještě najde. Trenére mám doma tři zelený a nevím co s nima.

 

 

 

Máro prozraď nám, co se ti na dražkovickém klubu nejvíc líbí. Je obecně známá věc tvůj přátelský vztah s manažerem SK Dražkovice Liborem Mazánkem, sehrál i on určitou roli v tvém příchodu?

Mají hezké dresy, skvěle padnou, stulpny nepadají.Tak určitě, s manažerem Liborem Mazánkem mám dobrý vztah, doufám. Rozumíme si, pijeme stejné značky pití, nehádáme se, vidíme se, jen když oba chceme, idealní vztah. Co vím, tak má hezkou dceru, ale osobně ji ještě neznám. Jeden z mnoha důvodů to byl, jak jsem řekl už na začátku.

 

Se kterým hráčem sis při svém posledním působení v dražkovickém dresu rozumněl nejvíc a to jak na hřišti tak i mimo něj?

Nejsem náladovy nebo vybíravý, takže mám rád všechny. V týmu je výborna parta. Některé kluky znám už z žákovských let, což je plus. Někdy v zápalu boje si na hřišti vyměníme s klukama nějaké peprnější slovíčko, ikdyž toho človek za minutu lituje. Ale parta se nejlepe tmelí ve sprše a v hospodě, kde si s klukama rozumíme.

 

Teď trochu z obecnější roviny. Jaký je tvůj oblíbený fotbalový klub a hráč?

Mám velice rád hru Barcelony. Hrají v neuvěřitelné rychlosti s přesností a jednoduchostí. Mají výborné individuality. Obdivuji hráče s mozkem, tvořivé, kteří vymyslí něco nečekaného a to jsou pro mě Xavi a Iniesta z Barcy.

 

Obligátní otázka: Messi nebo Ronaldo?

Messi má všechno!!! Přítelkyni, dítě, spokojený život.

 

Nemůže samozřejmě chybět ani dotaz na tvůj soukromý život. Marku prozraď nám, jestli u Tebe mají dívky v současné době šanci nebo jsi šťastně zadaný?

Jsem šťastně nezadaný.

 

Díky za rozhovor.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma