Navigace: SK Dražkovice > SK - 1. FC Mikulovice "B" - SK Dražkovice 1:4(1:3)

SK - 1. FC Mikulovice "B" - SK Dražkovice 1:4(1:3)

Branky: Bílek 3, Movsesyan

Sestava: Slezák - Voleský, Kuta, Tesař, Kopečný - Bílek, D.Stehno, Souček, T.Stehno - Krejčík, Movsesyan

Střídali: Portyš, Vladyka

Náhradník: Putnar

ŽK: Kopečný, Krejčík

Diváci: 60

Hodnocení zápasu:

V rámci 17.kola jsme zajížděli na hřiště nedalekých Mikulovic, kde jsme se střetli s místním B týmem. Domácí, posílení o několik opor z A týmů, nezachytili náš skvělý nástup a již v 30.vteřině se prosadil Bílek, když šel míč po ose Kuta - T.Stehno - Bílek. Mikulovičtí se uchylovali pouze k nakopávaným míčům za obranu a právě z jednoho nákopu za naší obranu se radovali z vyrovnávací branky. Zanedlouho po vyrovnávací brance se po akci Bílka prosadila zimní posila Levon Movsesyan. Do poločasu se ještě prosadil podruhé v zápase levou nohou Bílek, který tváří v tvář golmanovi projevil své kanonýrské schopnosti. Do druhého poločasu nastoupili domácí v obměněné sestavě, ale jejich počáteční tlak snížení nepřinesl. Naopak po přihrávce D.Stehna zkompletoval hattrick na jaře ve formě hrajicí Bílek, který si v souboji ve vápně poradil s domácím obráncem a chladnokrevně zakončil. Do konce zápasu jsme už v klidu kombinovali a soupeře do žádných vážnějších akcí nepustili.

Výhra v derby nás posunula opět na druhou příčku, zvlášť potěšující je však zlepšený výkon celého týmu, za který si vysloužil velkou pochvalu od trenéra Jirky Tesaře.

Doufejme, že si tuto výkonnost udržíme a výsledek potvrdíme hned v dalším domácím utkání, kdy přivítáme pro nás nepříjemného soupeře Ostřetín. Utkání má výkop v 17. hodin.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma