Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – FK Horní Ředice 1:1(0:0)

SK Dražkovice – FK Horní Ředice 1:1(0:0)

Sestava: Kuta – Voleský, Putnar, Tesař, Kopečný – Bílek, Stehno D., Mazánek J., Souček – Krejčík, Movsesian

Náhradníci: Portyš, Vladyka

ŽK: Mazánek J., Stehno D., Kuta

Diváci: 100

Hodnocení zápasu:

Ve šlágru 16.kola jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí tým tabulky Horní Ředice. Hosté si prozatím jdou jednoznačně za postupem a my jsme chtěli být ti, kdo je v jejich jízdě přibrzdí, což se nám podařilo jen částečně.

Do základní sestavy naskočila posila Levon Movsesian. Po zranění usedl na lavičku Vladyka, s ním ještě lehce zraněný Portyš. Stoprocetně byli přpraveni Bárta a Stehno T.

Diváci, kterých dorazilo požehnaně na naši soutěž, sledovali dle předpokladu kvalitní utkání, ačkoli nebylo k vidění velké množství šancí, což dosvědčoval i poločasový výsledek 0:0.

Ve druhém poločase jsme se snažili zvýšit obrátky a vstřelil vedoucí branku, která dle dosavadního průběhu mohla být rozhodující. A to se nám nakonec podařilo díky Marku Putnarovi, který vyvezl míč z vlastní poloviny, narazil si s Davidem Stehnem, prodral se až do vápna, kde byla jeho přihrávka na Krejčíka sražena do vlastní branky. Zdálo se, že bychom mohli výsledek 1:0 udržet, ale přišla pro nás tolik typická zbytečná chyba. Nedorzumění mezi brankářem a obráncem dopadlo tak, že jsme si vstřelili vlastní gól. Do konce zápasu už neměl ani jeden z týmů vážnější šanci, a tak se zápas skončil výsledkem 1:1.

Remíza hostům jednoznačně stačila, za to pro nás to byla již třetí ztráta na jaře po sobě. Navíc jsme se díky výhrám ostatních sesunuli na 4.místo díky skóre. Jedním z týmů, které nás přeskočili, jsou Mikulovice, s nimiž se příští týden chystáme odehrát druhé derby této sezony. Všichni věříme, že se nám již příští týden podaří prolomit sérii bez vítězství a začneme konečně vyhrávat.

Všem děkujeme za podporu, která bude, jak doufáme, pokračovat i nadále. A my se vám za ni budeme snažit odvděčit vítězstvím v derby. Utkání má výkop v 16:30, počasí bude jistě znovu přívětivé, tak neváhejte dorazit a zafandit.