Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice - Opatovice n.L. „B“ 4:1(2:1)

SK Dražkovice - Opatovice n.L. „B“ 4:1(2:1)

Branky: Mazánek J., Bílek, Stehno T., Kuta

Sestava: Slezák – Voleský, Portyš, Kopečný, Kuta – Bílek, Stehno D., Kubíček, Stehno T. – Mazánek J., Krejčík

Náhradník: Ráca

Diváci: 30

Hodnocení zápasu:

Na Den dětí jsme v rámci 24.kola přivítali na domácím hřišti Opatovické "béčko". Utkání se hrálo, jak je již poslední dny zvykem, za deštivého počasí. Po půl roce se v sestavě z důvodu četných absencí objevil Honza Kubíček a je potřeba ho pochválit za předvedený výkon ve středu zálohy. Zápas měl jednoznačný průběh už od začátku. Takřka v 1.minutě zahrával roh Krejčík a nikým neobsazený Mazánek pohodlně hlavou "trknul" míč za záda hostujícího brankáře, 1:0. Bohužel za několik minut se podařilo hostům srovnat po jejich první a nakonec taky jediné šanci zápasu, kdy útočník soupeře prošel přes 3 hráče a obhodil Slezáka, 1:1. V pohodě hrající Dražkovice to však nerozhodilo a vytvářeli si další šance. Ve 20.minutě vrátil domácím vedení, po nádherném pasu od Portyše za obranu, opět hlavou zakončující Bílek, 2:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin, jelikož Dražkovice opět neproměňovali kvanta šancí. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a to v režii domácích. Na 3:1 zvyšoval T.Stehno a utkání bylo definitivně rozhodnotu. Do hry se dostal Ráca, který vystřídal Portyše, unaveného po 10-ti kilometrovém běhu po HK. Do obrany se místo něho "zatáhl" Mazánek. Ke konci zápasu se domácím podařilo ještě jednou rozvlnit síť a to prostřednictvím Kuty, jehož rána byla tečovaná do protipohybu golmana, 4:1. Skóre mohlo a mělo být jednoznačně vyšší, ale důležité jsou tři body, díky kterým jsme se posunuli před našeho soupeře. V neděli 7.6. zajíždíme na půdu na jaře výborně hrajících H.Ředic a budeme se snažit získat body i zde.

Přejeme úspěšný pracovní a školní týden.