Navigace: SK Dražkovice > SK Dražkovice – Sokol Ostřetín 4:0(1:0)

SK Dražkovice – Sokol Ostřetín 4:0(1:0)

Branky: Krejčík 3, Mazánek J.

Sestava: Putnar – Voleský, Tesař, Kuta, Kopečný – Bílek, Stehno D., Souček, Stehno T. – Krejčík, Movsesyan

Střídal: Mazánek

Náhradník: Portyš

Diváci:

Hodnocení zápasu:

V rámci 18.kola Pernštejn Vilém III. třídy Holicko jsme na domácím hřišti v sobotu 19.4. od 17.hod přivítali mužstvo Ostřetína. Podzimní zápas skončil výsledkem 3:2 pro Dražkovice poté, co jsme si dobře rozehraný zápas sami zkomplikovali vlastními chybami. To jsme tentokrát nechtěli dopustit. Posíleni výsledkem z předchozího týdne v derby a zejména výtečným výkonem jsme do utkání nastupovali s totožnou sestavou v poli a do branky se z důvodu absence brankářů postavil s lehkým zraněním laborující Marek Putnar, který nemusel řešit žádnou vážnější situaci kromě jediné střely z dálky, která směřovala do horní růžku a tu bezpečně lapil.

Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh. Domácí kombinovali a soupeři takřka nepůjčili míč. Bohužel se opět projevila naše bolest a tou je střelecká potence. Spousta šancí včetně břevna po individuální akci Movsesyana a druhého břevna po střele Kopečného. Jediný, kdo dokázal v první půli vsítit branku, byl Krejčík, když se mu povedlo z hranice vápna obstřelit brankáře a míč zapadl přesně k tyči.

Ve druhého půli pokračovalo obléhání branky hostí ale ne a ne se nějaká šance ujmout. Až se to nakonec podařilo opět Krejčíkovi. Voleský výborně našel mezi obránci Mazánka, jeho střelu vyrazil brankář na břevno a tu Krejčík dorazil skákavou střelou. Definitvně jsme tak odmítli možnost zdramatizování vývoje a navíc se nám podařilo vstřelit další dvě branky. Tu první a v utkání třetí vstřelil po pěkné akci a přihrávce T. Stehna Mazánek, pro kterého to byl první gól na jaře, a poslední branku vstřelil opět Krejčík, když mu Mazánek po úniku u postranní čáry přes 3 bránící hráče předložil míč před prázdnou bránu a pro něj tak nebyl problém zkompletovat hattrick v utkání.

Utkání tedy skončilo výsledkem 4:0 a my jsme si připsali další důležité tři body do tabulky a upevnili si druhé místo. V dalším kole zajíždíme do Sezemic, kde se budeme snažit odčinit ostudnou prohru z podzimního klání. Utkání se odehraje v sobotu 26.4. od 17.hodin.

© www.skdrazkovice.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma